HYMN
ZALOGUJ

Zaloguj się

Nazwa *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
Vinaora Nivo Slider
Rotary Club Łódź

RI Rotary Exchange w naszym Klubie

Na spotkaniu w dniu 1 września nasz kolega Paweł Brzeziński przedstawił szczegóły programu RI Rotary Exchange w Polsce, Europie i na świecie.
Udział wzięli nowi studenci naszego Klubu i Rotary Klub 4 Kultury.
Jednym z tematów było zaangażowanie wszystkich naszych kolegów klubowych w organizację weekendów rodzinnych z naszymi studentami, co zostało przyjęte z entuzjazmen.

 

Czytaj więcej...Czytaj więcej...

Studenci z Politechniki Lwowskiej - Ukraina

Na naszym spotkaniu w dniu 25 sierpnia 2014 mieliśmy jako gości studentów z Ukrainy, którzy oprócz słów przedstawiających siebie zademonstrowali wielojęzyczność począwszy od polskiego poprzez angielski, rosyjski a skończywszy na ukraińskim.

Studenci do Łodzi przyjechali w ramach współpracy Politechnik Lwowskiej i Łódzkiej. Mieli możliwość zwiedzenia nie tylko Łodzi, ale częśc z nich podróźowania po kraku.

Podczas pobytu w Łodzi studentów gościli nasi Koledzy klubowi w swoich firmach, gdzie możliwość zapoznania się z nowoczesnymi organizacjami i managerami wysokiego szczebla lub właścicielami:

SCORPIO maszyny i materiały poligraficzne;
Centrum komputerowe ZETO;
ABB Zakład Urządzeń Przekształcania Mocy i Napędów Zakład Silników Elektrycznych;
OPG Orange Property Group  - zarządca nieruchomośći i deweloper projektów w tym OFF Piotrkowka Center;

Spotkanie ze studentami zakończyło się zdjęciem młodzieży na tle naszych emblematów oraz w towarzystwie m.in. prezydenta Darka Sitka.

 

Czytaj więcej...

Biegły rewident - Twój partner w biznesie

W dniu 18 sierpnia 2014 naszymi goścmi byli Andrzeja Cebulski z RC III oraz pani Izabela Majewska będąca Prezesem Regionalnej Rady Krajowej Izby Biegłych Rewidentów w Regionalnym Oddziale w Łodzi.
Pani Izabela Majewska opowiedziała o tym, kim są i czym się zajmują biegli rewidenci oraz co należy żądać od takiego rewidenta.
A więc biegli rewidenci mogą i powinni doradzać czy przygotowywać opinie w takich tematach, jak wybór formy opodatkowania, przygotowanie biznes planu, pozyskiwanie funduszy, raportowanie czyli sporządzanie różnego rodzaju sprawozdań (począwszy od finansowych do społecznej odpowiedzialności biznesu), listów poufnych do zarządów. Czyli obszarami działania są: diagnozowanie, programy zaradcze czy naprawcze, opiniowanie oraz prowadzenie szkoleń.
W Łodzi mamy 488 biegłych rewidentów.

 

Czytaj więcej...

projekt i realizacja agencja reklamowa niceday