HYMN
ZALOGUJ

Zaloguj się

Nazwa *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
Vinaora Nivo Slider
Rotary Club Łódź

A w czym nam może pomóc chirurgia plastyczna?

Podczas spotkania w dniu 28 lipca 2014 Prof. Bogusław Antoszewski, jako gość naszego Klubu, wygłosił bardzo interesujacy i jakze prawdziwy (naturalistyczny) wykład, iż chirurgia plastyczna to nie tylko estetyka, ale też rozwiązywanie prawdziwych problemów w codziennym życiu związanych z poważnymi chorobami, wypadkami i dolegliwościami, gdzie chirurgia plastyczna może się przyczynić do "nowego życia" lub definitywnej zmiany jakosci tego zycia i normalnosci.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...

 

 

Pozegnanie wymiany Rotarianskiej z Poludniowej Ameryki

Podczas spotkania w dniu 7 lipca 2014 odbyło się pożegnanie "wymieńców" to jest rocznych Rezydentów naszej Rotariańskiej Rodziny z Południowej Ameryki Luizy i Larisy. Podczas uroczystości wysłuchaliśmy ich sprawozdania z rocznej wymiany w języku polskim!:) Gościem spotkania była również koleżanka rotariańska Eva Taylor z Rotary Club Bega Australia.
Szczególnym gościem był nowy szef Technoparku Łódź, dr Bogdan Wasilewski.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...

Noc Prezydentow - Kadencji 2014/2015

30 czerwca w Hotelu Andel's w Łodzi łódzkie Kluby Rotary miały swą uroczystość. We wszystkich klubach Rotary Klub Łódź, Rotary Klub Łódź Centrum oraz Rotary Klub Łódź 4 Kultury zmieniły się władze Klubów i zostali powołani nowi Oficerowi Klubowi. Uroczystość zaszczyciła swoją obecnością Barbara Pawlisz - Gubernator Elekt oraz podczas uroczystości przyjęto następujących nowych Członków do poszczegółnych Klubów:

Rotary Klub Łódź - Marek Wójcik, Andrzej Kuźmicki oraz Marek Wasiuk.

 

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...

 Czytaj więcej...

 

projekt i realizacja agencja reklamowa niceday